-->

Detail výrobku - PANTONE Color bridge Uncoated

PANTONE Color bridge Uncoated

Dárek zdarma - plakátová lišta

K tomuto produktu získáváte navíc plakátové plastové zaklapávací lišty v bílé barvě z 18 mm profilu – vyberte rozměr 210 , 297 nebo 420 mm (sada obsahuje 2 x lišty zvolené délky a pro horní 2 plastová bílá očka na zavěšení)Model: GG6104*
DÁREK ZDARMA Expedice: 6 pracovních dní

Cena: 7 472 Kč
Bez daně: 6 175 Kč
ks  košík

Při objednání 2 a více kusů lze jednat
o individuální slevě. Mám zájem o slevu

Srovnávací vzorník pro všech 1845 přímých barev PANTONE (včetně 112 nových z roku 2016) a jejich procesního ekvivalentu ve CMYK na nenatíraném (uncoated, "matném") papíru.

Plus Series si zachovává všechny současné barvy z Pantone Matching Systemu (PMS – je systém barev popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních PANTONE barev), a zároveň přidává mnoho nových doplňkových odstínů, které můžete použít pro bohatší design nebo větší barevnou přesnost

Nový následovník Color Bridge podporuje kreativitu a barevnou preciznost.

Vzorník zobrazuje vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší čtyřbarvový (CMYK) převod včetně procetního vyjádření.

Pravděpodobně velmi často stojíte před následující otázkou: "Jak bude vypadat tato přímá PANTONE barva ve čtyřbarvovém tisku?"
PANTONE Color Bridge uncoated je srovnávací vzorník, který zobrazuje vedle sebe přímou barvu Pantone a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření.

Vzorník obsahuje 1845 PANTONE barev na matném papíře (uncoated), které jsou tištěny stávajícím mícháním základních barev Pantone. Dále obsahuje informace o barvě také v RGB a HTML vyjádření. Vzorník PANTONE Color Bridge je používán návrháři, tiskaři a všemi lidmi z oblasti předtiskové přípravy, kteří potřebují s jistotou vědět, které přímé barvy jsou anebo nejsou přenositelné do barev CMYK.

Nová verze vzorníku je vytištěna pomocí stávajích ISO a G7 procesních norem, díky tomu se stává použitelná mezinárodně. Už nebude rozdíl mezi US a Euro.

Nové chromatické řazení -Ve vějířovitém vzorníku jsou nyní barvy řazeny chromaticky pro více intuitivní orientaci. Obsahují rejstřík pro rychlejší vyhledání požadovaného odstínu.

Nové Nástroje

  • Color Manager Software - Usnadňuje instalaci nových PANTONE knihoven ve všech nejpoužívanějších grafických aplikacích (Adobe, Quark, Corel).

  • ColorChecker, který je obsažen v každém vzorníku – nástroj pro normalizaci světelných podmínek při kontrole barvy.

  • Color Checker Primer- pro korekci barev na digitálních fotografiích.

 

zpět